Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 20, 2019

Пан міністр змінив фах. Але не надовго

Автор:

|

Березень 30, 2017

|

Рубрика:

Пан міністр змінив фах. Але не надовго

Лютфі Ельван, який працює на посаді міністра розвитку Туреччини, відвідав з робочим візитом ринок провінції Мерсі. І вирішив  скуштувати, який то хліб у чистильника взуття. Правда, у політика був лише один клієнт – 61-річний Салім Токат, який займається цією справою вже 13 років. Отож довелося постаратися, щоб не потрапити під професійну критику свого  тимчасового колеги. Про цей оригінальний метод «ходіння у народ» повідомляє 30 березня турецька агенція «Анадолу».

«Міністр почистив моє взуття, розказав, що ми з ним земляки – родом з одного міста. Було дуже приємно з ним поговорити», – розповів Салім Токат.

Втім, Лютфі Ельван не лише попрацював, а ще й пройшов базаром, де спілкувався з усіма охочими. Таким чином продавці та прості перехожі мали змогу поділитися своїми проблемами. А діти, які там перебували, отримали ще й подарунки від міністра.

Зазначимо, свою посаду Лютфі Ельван посідає з 2013 року. Довший час він працював у сфері планування та розвитку, після чого розпочав політичну кар’єру у 2007 році.

Світлини: АА, Спутник.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...