Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

Пам’ятати уроки історії і робити висновки

Автор:

|

Березень 17, 2017

|

Рубрика:

Пам’ятати уроки історії і робити висновки

У п’ятницю, 17 березня, у столичному Національному музеї історії України відбулися урочисті збори на честь 100-річчя початку Української революції 1917 – 1921 років. На них з програмною промовою виступив Президент України Петро Порошенко.

«Сьогодні, як і сто років тому, Україна захищає свою незалежність від російського агресора. У цій війні слід пам’ятати до чого приводить розбрат і не допустити тих трагічних прорахунків, які призвели до поразки Української революції 1917-1921 років, а головним з них були внутрішні незгоди в умовах зовнішньої агресії», – сказав глава держави. При цьому він наголосив, що революційні події початку минулого сторіччя сучасні українці повинні не стільки святкувати, скільки аналізувати помилки попередників, які тоді призвели до втрати незалежності. А головною причиною, що не дозволила сто років тому постати українській незалежній державі, Петро Порошенко назвав брак внутрішньої єдності, політичні чвари, анархію, отаманщину.

Після засідання його учасники оглянули виставку, присвячену століттю Української революції 1917-1921 років. Експозиція отримала назву «100 років Української революції. Відроджена держава».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...