Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 19, 2019

Пам’ять Аміни Окуєвої вшанували у Конгресі США

Автор:

|

Листопад 16, 2017

|

Рубрика:

Пам’ять Аміни Окуєвої вшанували у Конгресі США

16 листопада сайт «Голос Америки» оприлюднив витяги з виступу конгресмена Марсі Каптур у Палаті представників Конгресу США. Промова була присвячена жертвам вбивств, пов’язаних з Кремлем.

Марсі Каптур назвала Аміну Окуєву однією з багатьох жертв російського вторгнення в України і висловила солідарність з борцями за свободу в Україні. За її словами, це підступне вбивство «показало світові, що ворог демократії ні перед чим не зупиниться, щоб примусити мовчати тих, хто захищає волю та справедливість».

Пані конгресмен також заявила: «Путін є теперішнім диктатором в довгому ряду таких же і, на жаль, ця темна історія від Сталіна до Путіна продовжується і сьогодні». А говорячи про Аміну Окуєву, наголосила: «Нехай її мужність та життя стануть натхненням для нас всіх і нехай міжнародна спільнота буде з Україною пліч-о-пліч у протистоянні російській агресії проти суверенної країни».

Марсі Каптур є співголовою двопартійної групи підтримки України в Палаті представників Конгресу США. Відтак вона запевнила у твердості намірів членів групи домогтися, щоб Росія відповіла за тиранію і зловмисні дії.

Світлина АР: конгресмен Марсі Каптур.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...