Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Пакет образ на адресу Юрія Луценка

Автор:

|

Грудень 06, 2017

|

Рубрика:

Пакет образ на адресу Юрія Луценка

Його висловив у середу, 6 листопада, зі сцени на площі перед Верховною Радою Міхеіл Саакашвілі. Як відомо, напередодні генеральний прокурор Юрій Луценко закликав колишнього президента Грузії та керівника Одещини, а нині – лідера партії «Рух нових сил» самостійно прийти до слідчих протягом 24 годин.

Ось що на це відповів силовим методом звільнений своїми прихильниками від арешту політик: «Я хочу заявити таке: я не з’являтимуся ні до якого «лже-генерального прокурора», він двієчник безграмотний, він незаконний, я не вважаю його генеральним прокурором». Виникає логічне запитання – тоді ким він його вважає? Відповідь Міхеіла Саакашвілі вразила чи то відважністю, чи то зухвальством. Запальний грузин сказав, що Юрій Луценко є «зрадником Майдану».

Водночас, головний на сьогодні порушник політичного спокою в Україні не відмовляється зустрічатися із слідчим. Він готовий хоч вже прийняти його у наметовому таборі під Верховною Радою.

6 грудня Міхеіл Саакашвілі на своїй facebook-сторінці згадав і Президента України. Правда, цього разу обійшлося без образ: «Я звертаюся до Порошенка: навіщо вам ці провокації? Не нападайте і не змушуйте людей відбиватися! Це мирна акція! Невже досвід вас нічому не навчив!?»

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply