Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 16, 2019

Ознака гібридної війни Кремля проти Білорусі

Автор:

|

Грудень 22, 2016

|

Рубрика:

Ознака гібридної війни Кремля проти Білорусі

1222___04-1

22 грудня у Міністерство закордонних справ Білорусі був викликаний радник-посланник посольства Російської Федерації Вадим Гусєв.  З цього приводу прес-служба білоруського зовнішньополітичного відомства повідомила, що російському дипломату було заявлено протест у зв’язку з розтиражованими у засобах масової інформації висловлюваннями директора Федеральної державної наукової бюджетної установи «Російський інститут стратегічних досліджень» Леоніда Решетнікова на адресу Республіки Білорусь».

Обурення офіційного Мінська цілком справедливе. Тим паче, що це не перша така атака російської пропаганди. Леонід Решетніков, зокрема, заявив, що у Білорусі «все рухається за українським сценарієм», тобто, на відділення білорусів від росіян у ідеологічному, історичному, ідейному плані, і навіть в духовному напрямах. Втім, це лише констатація факту, за таке дипломатичних доган не роблять. Але далі директор згаданого інституту заявив, що Білорусь – «історична частина великої Росії, величезної Росії, це частина нашого народу». Вона, за його словами, не може бути незалежною, а білоруська мова була створена постановою керівного органу більшовицької партії у 1926 році.

Такі інциденти, негативне реагування на які легко передбачити, випадково не виникають. Цілком імовірно, що Москва вже поглядає неситим оком і на Білорусь.

На світлині: автор антибілоруських висловлювань Леонід Решетніков.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...