Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 16, 2018

Овечі страждання у порту Чорноморська

Автор:

|

Жовтень 26, 2018

|

Рубрика:

Овечі страждання у порту Чорноморська

Про те, що вони нарешті добігають кінця, у п’ятницю, 26  жовтня, розповідає інтернет-газета «Українська правда». На запит редакції надала відповідь Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживчслужба).

Але спершу про саму проблему. Днями одеський інформаційний портал «Думська» повідомив – на території 5-го терміналу Чорноморського морського торгового порту стоїть вантажний автомобіль з вівцями, які вмирають від голоду і спраги. Тварини стали жертвами бюрократії. Їх спершу везли до Туреччини, але там щось не склалося й живий вантаж повернувся на поромі в Україну. І тут через митні формальності овець затримали у порту. Тим часом вони почали помалу гинути. Довкіл поширився нестерпний сморід. Громадськість ударила на сполох, небайдужі люди взялися підгодовувати тварин, закритих у трирівневій фурі. Але визволити їх можна лише офіційним шляхом.

І ось нарешті Держпродспоживчслужба повідомила, що 300 овець, які два тижні помирали в порту Чорноморська на Одещині, уб’ють на спецмайданчику. Це рішення прийнято у зв’язку з тим, що вівці вже перебувають на території України та на підставі звернення власника тварин щодо їх утилізації. Невідомо правда, до яких дій вдадуться організації, що займаються охороною тварин.

About Author

news

Loading...