Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Отруєння у школах: злий задум чи збіг обставин?

Автор:

|

Травень 23, 2018

|

Рубрика:

Отруєння у школах: злий задум чи збіг обставин?

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду у середу, 23 травня, закликав правоохоронців перевірити, чи є зв’язок між випадками розпилення сльозогінного газу у різних областях, через які останнім часом постраждали десятки дітей.

«Почастішали випадки, коли у школах діти розпилюють сльозогінний газ з балончиків», – констатував очільник уряду і додав. – «Треба більше ретельно подивитись на причини, чому так виникає. Чи це просто відбувається не скоординовано, або це вже починає координуватися між школами».

У нинішні складні часи гідридної війни не можна виключити, що всі ці випадки пов’язані між собою. Тому ретельне розслідування вкрай необхідне. Адже якось балончики з газом, які є спецзасобами правоохоронців, потрапляють до рук дітей.

Нагадаємо, що 22 травня у харківській школі № 3 розпилили невідому речовину. Частину дітей госпіталізували, інших евакуювали з навчального закладу. 21 травня з Миколаївської школи № 6 шпиталізували 37 дітей через розпилення невідомого аерозолю із різким запахом. Перед тим 8 травня у Черкасах на подвір’ї школи №8 сталося щось подібне під час проведення лінійки. У підсумку до лікарень з отруєнням потрапили 50 учнів і двоє вчителів.

Світлина: евакуація після розпилення газу у Харківській школі №3.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply