Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 23, 2019

Останні приготування до Об’єднавчого Собору

Автор:

|

Грудень 13, 2018

|

Рубрика:

Останні приготування до Об’єднавчого Собору

У Патріаршій резиденції в Києві у четвер, 13  грудня, під головуванням Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета відбулося засідання Архієрейського Собору Української Православної Церкви Київського Патріархату (УПЦ КП).

Заслухано й обговорено інформацію про підготовку до Об’єднавчого Собору, який скликається 15 грудня 2018 р. у Святій Софії Київській.

Як повідомляє «BBC News Україна», УПЦ КП вже визначилася з кандидатом на посаду Предстоятеля Єдиної Української Православної Церкви. Про це за підсумками собору оголосив речник УПЦ КП архієпископ Євстратій (Зоря). Однак зазначив, що ім’я буде  названо вже не самому Соборі. А голосування на ньому, за словами архієпископа Євстратія, буде таємним.

За наявною на цей час інформацією, у Соборі візьмуть участь понад сорок архієреїв УПЦ КП, 14 представників Української автокефальної церкви і частина єпископів УПЦ Московського патріархату. Очікується присутність Президента України Петра Порошенка.

Для підготовки та проведення собору до Києва приїхав спеціальний представник Вселенського Патріархату митрополит Еммануїл.

About Author

news

Loading...