Особистий рекорд став перепусткою до фіналу

|

Серпень 15, 2016

|

HOK-0815-11

15 серпня надійшла добра новина з олімпійського Ріо. Свій півфінальний забіг на 400-метрів серед жінок українська красуня Ольга Земляк подолала за 50,75 секунди. Це її особистий рекорд. Такий результат приніс їй право виступити у фіналі Олімпійських Ігор. Побачити, як Ольга змагається за олімпійську нагороду можна буде 16 серпня о 04:45 за київським часом.

Попереднього олімпійського дня команда українських шпажистів у складі Анатолій Герей, Дмитро Карюченко, Богдан Нікішин та Максим Хворост зупинилася за крок до бронзових медалей, поступившись у боротьбі за них  збірній Угорщині. При цьому для успіху забракло якоїсь дрібнички. Суперники перемогли з мінімальною перевагою 39:37. Українська бадмінтоністка Марія Улітіна впевнено вийшла до 1/8 фіналу з групового турніру.  При цьому ще й стала авторкою сенсації, перемігши з рахунком 2:0 бронзову призерку Олімпійських Ігор, чинну віце-чемпіонку світу Саіну Неваль з Індії. Розпочалися також змагання з синхронного плавання. У кваліфікації довільної програми дуетів Україну представляли Анна Волошина та Лоліта Ананасова. Вони показали п’ятий результат. Попереду виступ у технічних програмах. До фіналу виходять 12 найкращих.