Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Особлива система приховування допінгу

Автор:

|

Червень 28, 2017

|

Рубрика:

Особлива система приховування допінгу

У тому, що її застосовують функціонери від російського футболу, запевняє голова незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) Річард Макларен. 28 червня було оприлюднено витяги з його інтерв’ю телеканалу ARD, звідки громадськість дізналася чимало цікавого.

Наприклад про те, що є 155 ще не проаналізованих проб, які були вилучені WADA і про це поінформована Міжнародна федерація футболу (FIFA). Річард Макларен вважає, що ці зразки сечі або піддалися маніпуляціям, або містять заборонені речовини, які вдасться виявити при повторній перевірці. При цьому він посилається на електронне листування  російських спортивних функціонерів. Один з них пише про заборонений препарат дексаметазон, виявлений в пробі, що належить футболістові російської прем’єр-ліги. А у подальшому обміні думками як варіант вирішення проблеми пропонується підміна проби.

Річард Макларен закликав FIFA призначити спеціального слідчого, який займеться можливим застосуванням допінгу в цьому виді спорту в Росії. Однак єдиним реагуванням на це стала заява, що розслідування звинувачень на адресу згаданих футболістів будуть продовжені у тісній співпраці з WADA».

Річард Макларен – канадський юрист з Університету Західного Онтаріо, голова комісії WADA з розслідування звинувачень у допінг-махінаціях на Олімпіаді-2014 в Сочі, автор доповіді, у якій провина за застосування допінгу покладалася на Федеральну службу безпеки (ФСБ) Росії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply