Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Оптимістичний сценарій від Петра Порошенка

Автор:

|

Вересень 07, 2017

|

Рубрика:

Оптимістичний сценарій від Петра Порошенка

У четвер, 7 вересня, Президент України виступив із щорічним посланням до Верховної Ради. Його названо «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році». Аналітики відзначають обсяг тексту звернення. Промовець говорив понад півтори години. Зате зумів охопити дуже багато різноманітних тем. А ще спробував підняти настрій у суспільстві, заявивши: «Наш сценарій – оптимістичний, і назва цьому сценарію: «Успішна європейська Україна успішних українців».

Послання викликало чималий міжнародний резонанс, звіти про нього вмістили провідні інформаційні агенції світу. Reuters, наприклад, починає з того, що Петро Порошенко закликав парламент схвалити реформи Міжнародного валютного фонду (МВФ) заради стабільності економіки. Президент наголосив, що у 2017 році валовий внутрішній продукт України може збільшитися на 1,8 відсотка, а до 2020 року зростання може прискоритися до 4,0 відсотків. Але без програми МВФ Україна буде вкрай вразливою.

У посланні також йшлося про прийняття пенсійної реформи, створення спеціального антикорупційного судового органу, земельну реформу, зняття депутатської недоторканності. Глава держави вважає «нераціональним» проведення дострокових парламентських або президентських виборів, однак не виключає референдуму про вступ України до НАТО і ЄС. Не оминув Петро Порошенко увагою й російської агресії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply