Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Опозиціонера затримали при виході на волю

Автор:

|

Вересень 24, 2018

|

Рубрика:

Опозиціонера затримали при виході на волю

Таке могло статися тільки в Росії. Вранці у понеділок, 24 вересня, був затриманий на виході із спецприймальника Олексій Навальний. У найбільш послідовного борця з путінським режимом завершилося відбування 30 діб адміністративного арешту й він якраз виходив на волю.

Очільник федерального штабу опозиційного політика Леонід Волков назвав це «новою тактикою» влади, що зумовлена наміром оформити новий адміністративний арешт за акцію, що відбулася 9 вересня. І справді, як стало відомо дещо пізніше, на Олексія Навального оформляють адміністративну справу за статтею «Порушення при проведенні мітингу, які спричинили шкоду здоров’ю людини».

Трохи менше місяця тому, 27 серпня, Тверський районний суд Москви засудив Олексія Навального до 30 діб арешту в адміністративній справі від 31 січня цього року, пов’язаній з акцією «Страйк виборців». Незважаючи на відсутність свого лідера, його прихильники 9 вересня організували у 83 містах Росії акції протесту проти пенсійної реформи. У багатьох містах, включаючи Москву і Санкт-Петербург, акції не були узгоджені владою, в затримання активістів почалися ще за кілька днів до протестів.

Світлина : затримання Олексія Навального вранці 24 вересня

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply