Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Mar. 19, 2019

Олександр Лукашенко готовий дружити із США

Автор:

|

Липень 06, 2016

|

Рубрика:

Олександр Лукашенко готовий дружити із США

000374_922742

Республіка Білорусь стає щораз більш відкритою для світу й помітно змінює свої зовнішньополітичні орієнтири. Це відзначив і тимчасовий повірений у справах США в Білорусі Скотт Роланд. У зв’язку із завершенням дипломатичної місії він зустрівся 6 липня з президентом Олександром Лукашенком.

«Ми ніколи не приховували той факт, що без нормалізації відносин зі Сполученими Штатами ми не будемо мати повноцінної зовнішньої політики. Ми не приховуємо, що дуже хотіли б нормалізації відносин з США на взаємовигідних умовах», – заявив глава білоруської держави.

«Ми дуже раді за прогрес, якого ми досягли тут за останні два роки. Хочемо подякувати вам і Міністерству закордонних справ, яке співпрацювало з нами по багатьох питаннях. Ми сподіваємося, що це дає позитивний імпульс для повної нормалізації відносин в майбутньому», – сказав Скотт Роланд і додав, – «Вашингтон хотів, щоб я вам передав: ми готові і далі співпрацювати з Білоруссю, щоб було гарне майбутнє. Головне, щоб територіальний суверенітет і незалежність Білорусі були на найвищому та міцному рівні».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...