Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 15, 2019

Олег Скрипка мріє про Литовську добу

Автор:

|

Травень 20, 2016

|

Рубрика:

Олег Скрипка мріє про Литовську добу

Олег Скрипка

У Білорусі запрацював новий медіа-проект «Велика риба». У ньому особам з числа істеблішменту задають запитання, на які вони або ніколи не відповідали, або говорили про це дуже рідко. Гостем першого випуску став Олег Скрипка –  український музикант, композитор, лідер гурту «Воплі Відоплясова».

Такий нині час, що не вдається оминути теми політики. А це означає говорити про сумне. Отож на завершення ведучий запитав про світлі сторони української історії. Відповідь Олега виявилася і неочікуваною, і оригінальною: «Крім Київської Русі, найбільш позитивним періодом в українській історії було Велике Князівство Литовське. Я серцем вірю в об’єднання України і Білорусі, тому що це був добрий приклад дружби народів. Я не знаю, чи станеться це коли-небудь чи ні, але якщо відбудеться – це, справді, буде дуже сильна держава».

От і ми не знаємо, вдала це ідея чи ні. Але головне, що у тій схемі обійшлося без Росії!

About Author

news

  • Oksana Andronova

    Дуже симпатична ідея, але, на жаль нездійсненна, оскільки в Україні відсидка загрожуватиме всім чиновникам, починаючи з рівня ЖЕКу і до першої особи. Лука відкопає навіть любих друзів з 2004-го… Ех мрії…