Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Окупанти збільшують число провокацій

Автор:

|

Вересень 04, 2016

|

Рубрика:

Окупанти збільшують число провокацій

01_0904

Терористи не дотримуються домовленостей про режим тиші. Зведення прес-центру штабу АТО станом 4 вересня повідомляє, що минулої доби контрольовані російською владою бандформування відкривали вогонь 16 разів.  А попереднього дня зафіксовано 11 випадків. Якщо число обстрілів зростатиме такими темпами і надалі, то через тиждень усе повернеться до стану, який був до 1 вересня.

І все ж загалом вздовж лінії розмежування стало помітно спокійніше. Всі провокаційні вогневі атаки здійснювалися без важкого озброєння. Бойовики вели вогонь у бік кількох населених пунктів лише із стрілецької зброї. Однак Авдіївку обстріляли ще й з гранатометів та великокаліберних кулеметів.  А ще поблизу Красногорівки, Мар’їнки та Гнутового помічено снайперів.

Про те, що стало спокійніше, доповідають і прикордонники. На усіх контрольних пунктах в`їзду-виїзду минулої доби пасажиро-транспортний потік зменшився. Переважно люди виїжджають з неконтрольованої українською владою території. А от серед тих, хто прямував на окуповані землі, 4 вересня прикордонники  виявили  автомобіль, номер кузова якого не відповідав вказаному в документах. Підозрілий транспортний засіб передали поліції.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...