Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 22, 2018

Окупанти щораз активніше використовують артилерію

Автор:

|

Червень 24, 2016

|

Рубрика:

Окупанти щораз активніше використовують артилерію

сау-FOTO

В оприлюдненому 24 червня зведенні прес-центру штабу АТО констатовано, що обстановка у зоні бойових дій на Донбасі залишається неспокійною. Зростає інтенсивність обстрілів – минулої доби зафіксовано 50 випадків ведення вогню. Далі найбільш неспокійним залишається Маріупольський напрямок. На нього припало більше половини обстрілів – 33.

З передової передають про використання ворогом мінометів, озброєння БМП, зенітної установки, кулеметів великого калібру та автоматичних гранатометів.

Свої дані виклав у мережу Facebook керівник групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук. Він розповідає про активне використання бойовиками артилерії. Таке трапляється регулярно, але зараз ворог почав вести вогонь і по тилах українських військ. Підступність полягає в тому, що переважно використовують самохідні артилерійські установки (САУ). Вони швидко виходять на позиції, випускають серію снарядів і блискавично відходять.

І нарешті основний висновок – окупаційні війська все менше уваги надають приховуванню використання ними важкого озброєння.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...