Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 21, 2018

Окупанти проводять ротацію і панікують

Автор:

|

Червень 22, 2016

|

Рубрика:

Окупанти проводять ротацію і панікують

війна2ФФ

Опівдні 22 червня Головне управління розвідки Міністерства оборони України оприлюднило найновіші дані про стан справ у зоні проведення АТО. Основне враження – відчутна активізація окупантів. Вони зайняті вдосконаленням фортифікаційного обладнання, здійснюють ротацію підрозділів на передньому краї та поповнюють боєкомплект і запаси пального.

Розвідники роздобули дані про переміщення військ аж до окремих взводів. У зведенні згадано, наприклад, мотострілецький взвод, що облаштувався біля Первомайська, нові танковий та мотострілецький взводи в районі Калинового. Окрім російських військ з конкретними номерами частин, відомо про розгортання під Майорськом підрозділів так званих «внутрішніх військ МВС ДНР».

Зібрану інформацію про наявність танків, самохідних артилерійських установок, систем залпового вогню «Град» та іншого важкого озброєння передано представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. При цьому вказано точні місця розташування.

І найцікавіше. Через зростання втрат відмовилися продовжувати службу та написали рапорти на звільнення 85 кадрових російських військовослужбовців 7-ї окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве). Але це їм наразі не допомогло. Російські паспорти у них передбачливо вилучили, а з тими місцевими документами, які видали для прикриття, прикордонники у Росію не пропускають.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...