Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

Окупанти обстріляли безпілотники ОБСЄ

Автор:

|

Жовтень 26, 2017

|

Рубрика:

Окупанти обстріляли безпілотники ОБСЄ

Такі інциденти вже траплялися не раз. А про черговий з них повідомила у четвер, 26 жовтня, українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК). Цього разу Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співпраці у Європі (СММ ОБСЄ) запустила безпілотний літальний апарат (БПЛА) з непідконтрольного уряду України мікрорайону Трудівський міста Донецька. Про ці свої наміри місія оголосила завчасно. Однак відразу після запуску пролунало кілька черг зі стрілецької зброї за 50–100 м від того місця, де перебували спостерігачі. Можна не сумніватися, що таким чином контрольовані кремлівською владою бандформування прагнуть приховати свою злочинну діяльність від пильного ока СММ ОБСЄ.

Оприлюднене цього ж дня зведення прес-центру штабу АТО інформує, що минулої доби російсько-окупаційні війська здійснили 15 обстрілів українських позицій. Наші бійці відкривали вогонь у відповідь 9 разів.

На двох ділянках фронту зафіксоване застосування ворогом 120-міліметрових мінометів. Окрім того, незадовго до опівнічної пори неподалік Троїцького терористи здійснили 20 пострілів з реактивної системи залпового вогню.

Під час бойових дій учора отримав поранення один наш військовослужбовець.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply