Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 2, 2020

Окупанти нищать оселі мирних мешканців

Автор:

|

Листопад 04, 2016

|

Рубрика:

Окупанти нищать оселі мирних мешканців

1101___01-2

Прес-центр штабу АТО 4 листопада інформує читачів своєї сторінки у мережі Facebook про наслідки обстрілу села Виноградне, що неподалік Маріуполі. Бойовики випустили по ньому шість артилерійських снарядів калібру 122 міліметри. Вибуховою хвилею пошкоджено сім будинків (у тому числі й усередині), а також мережі електро- та газопостачання. Зламано  споруди на присадибних ділянках. В одного господаря розбито вдрузки шибки у тепличці. А він розраховував вирощувати у ній овочі, щоб прогодувати родину взимку у складний воєнний час.

А зведення прес-центру штабу АТО станом 4 листопада розповідає про 31 обстріл, здійснений російськими загарбниками минулої доби. Найбільше (17 разів) вони відкривали вогонь на Маріупольському напрямку. Практично по усій лінії фронту терористи застосовували міномети двох калібрів, зхафіксовано випадки ведення вогню снайперами та з озброєння бойових машин піхоти. Не припиняється обстріли Авдіїівки.

Ще подано повідомлення про зустріч делегації Європарламенту, яку очолювала Анна Фотига, з головою Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павлом Жебрівським та керівником української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін генерал-майором Борисом Кременецьким. Європарламентарів вразили дані про масштаби руйнувань: лише на Донеччині знищено чи пошкоджено понад 9 тисяч об’єктів, сума збитків – понад 3 млрд гривень.

1101___01-3

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply