Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Окупанти готували небезпечне «шоу»

Автор:

|

Листопад 26, 2016

|

Рубрика:

Окупанти готували небезпечне «шоу»

1126___01-1

Прес-центр штабу АТО оприлюднив повідомлення про намір терористичних угрупувань Донецької області здійснити 26 листопада провокацію з високою ймовірністю небезпечних наслідків. Бойовики запланували зігнати людей на мітинг начебто «проти передачі міста Україні». За отриманими даними переодягнені в українську військову форму окупанти мали завдання дискредитувати Збройні Сили України та Мінські домовленості. Повідомлення завершується попередженням: «Можливі жертви серед мирного населення! Людям необхідно бути дуже обережними, бо окупанти здатні на все, аби Дебальцеве не повернулося до мирного життя в Україні».

Очевидно, той факт, що інформація про підготовку провокації стала відомою українській стороні, змусив сепаратистів скасувати замислене «шоу».

А у черговому зведенні прес-центру штабу АТО міститься інформація, що контрольовані російською владою бандформування минулої доби 37 разів відкривали вогонь по українських позиціях. При цьому часто застосовували артилерію, що заборонено Мінськими угодами. Зокрема, на Маріупольському напрямку бойовики обстріляли Широкине з гармат калібру 152 міліметри. Вогневих атак зазнали також ще дев’ять населених пунктів. А на Донецькому напрямку знову постраждала Авдіївка. Тут загарбники застосували 122-міліметрову артилерію.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply