Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 18, 2019

Окупанти хочуть глушити українські медіа в Криму

Автор:

|

Грудень 03, 2016

|

Рубрика:

Окупанти хочуть глушити українські медіа в Криму

1203___05-2

Незаконна влада на півострові вирішила не допустити, щоб мешканці анексованої території приймали програми українського телебачення та радіо, які Україна планує надавати, збудувавши нову телевежу на півдні Херсонської області. За словами Дмитра Полонського, так званого «міністра внутрішньої політики, інформації та зв’язку» Криму, трансляцію українського продукту зупинятимуть як таку, що «не відповідає російському законодавству». Отака московська «логіка»: ще нічого не чули і не бачили, а вже зробили висновок, що «не відповідає». Крім цього, чиновник запевнив – перспектив у проекту немає. У Криму є вдосталь засобів, що допоможуть завадити українському мовленню. Про це повідомляє 3 грудня сайт «РИА Новости».

Сергій Костинський, член Нацради з питань телебачення і радіомовлення, в коментарі «Укрінформу» вказує – в Криму не вистачить інфраструктури для повного глушіння українського мовлення. «Щоб заглушити 5 кВт (потужність нової вежі – ред.), потрібна вища потужність з того боку. А це електроенергія, це відповідні передавачі, і так далі».

Як ми вже вчора повідомляли, у розташованому неподалік адміністративної межі з Кримом селі Чонгар розпочали будувати нову телевежу для трансляції українського мовлення на південні райони Херсонщини та окупований Крим. Висота споруди – 150 метрів. Вартість проекту становитиме приблизно 1,5 мільйона гривень.

На світлині: будівництво нової телевежі у Чонгарі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...