Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

Окупантам ввижається «Правий сектор»

Автор:

|

Грудень 26, 2017

|

Рубрика:

Окупантам ввижається «Правий сектор»

Силовики в анексованому Криму допитали матір активіста «Правого сектора», колишнього члена кримськотатарського руху Марлена Місіратова. Навідалися вони і до його колишньої дружини Асене Місіратової. За її словами, непроханих гостей цікавила причетність Марлена до підриву газопроводу в Алушті у листопаді цього року, хоча сам він вже впродовж тривалого часу не приїжджав на півострів.

Про обшуки у помешканнях Асене Місіратової, яка працює психологом в одній з середніх шкіл Сімферополя, та її колишньої свекрухи, лікаря-терапевта Діляри Місіратової, повідомили у вівторок, 26 грудня, активісти правозахисного руху «Кримська солідарність». А кримський адвокат Едем Семедляев розповів ВВС, що після обшуку Діляру Місіратову посадили в автомобіль і відвезли у будівлю управління Слідчого комітету по Республіці Крим.

У ніч на 1 листопада цього року на південному березі анексованого Росією Криму, неподалік сіл Виноградне і Запрудне сталася аварія на газопроводі середнього тиску. Приблизно у тому ж районі тоді ж впала залізна анкерна опора на високовольтній лінії електропередачі. Як наслідок, без газо- та електропостачання залишилися близько півтори тисячі осіб.

Марлен Місіратов брав участь в АТО у складі добровольчого батальйону, сформованого «Правим сектором».

Світлина: Асене Місіратова.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply