Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 17, 2019

Оголошений померлим став народним депутатом

Автор:

|

Липень 21, 2016

|

Рубрика:

Оголошений померлим став народним депутатом

shah

Важко пригадати, щоб ще десь застосовувалося аж стільки брудних технологій, як проти Сергія Шахова на цих проміжних виборах до Верховної Ради України. Кандидат від партії «Наш край» у день голосування навіть був оголошений померлим у спеціально розтиражованих листівках. Там було все, що потрібно для традиційних оголошень про смерть – і хрест, і портрет у чорній рамці, і неодмінне «з глибоким сумом повідомляємо про тяжку втрату». А він однаково виграв вибори! Навіть попри те, що робота окружної комісії №114 (Луганська область) в понеділок була заблокована через бойкот частини її членів. Сергій Шахов отримав 13 667 голосів виборців, тобто 37,21%. Перемога однозначна, бо у самовисуванця Валерія Мошенського, що став другим – 18,71%.

А останній переможець на проміжних виборах, що відбулися минулої неділі, був оголошений 21 липня. В окрузі №151 на Полтавщині найкращий показник у кандидата від партії «Батьківщина» Руслана Богдана – 21,64%. Таким чином підрахунок голосів завершився в усіх семи округах.

На світлинах: вгорі – живий і бадьорий Сергій Шахов, внизу – такими підступними листівками хотіли дезорієнтувати його виборців.

vybir__fo2

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...