Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 29, 2020

Оголошено причину провалу переговорів Трамп – Кім Чен Ин

Автор:

|

Березень 30, 2019

|

Рубрика:

Оголошено причину провалу переговорів Трамп – Кім Чен Ин

Тема провалу переговорів про денуклеаризацію КНДР надалі перебуває у полі зору експертів. На думку Reuters  лист із жорсткими пропозиціями до Пхеньяна в контексті денуклеаризації, який Дональд Трамп передав Кім Чен Ину на саміті в Ханої, міг стати головною причиною провалу переговорів.

“У день, коли переговори в Ханої були провалені, Дональд Трамп вручив Кім Чен Ину аркуш паперу, який містив прямий заклик до передачі північнокорейської ядерної зброї Сполученим Штатам”, – зазначається в повідомленні. При цьому уточнюється, що глава Білого дому передав документ, написаний корейською та англійською мовами, на другий день саміту, 28 лютого.

“Це був перший випадок, коли Трамп чітко визначив свої позиції в питанні денуклеаризації безпосередньо для Кіма”, – зазначило джерело. Одразу після цього скасували обід з участю двох лідерів. І хоча жодна зі сторін не надала повної інформації про те, чому саміт був провалений, цей лист може пролити світло на причини, зауважує агентство.

Документ відображає давню й жорстку “лівійську модель” радника президента США з питань нацбезпеки Джона Болтона, яку Північна Корея знову відкинула. Очевидно, Кім Чен Ин сприйняв такий варіант як образливий і провокаційний, припускають аналітики. Сам Трамп ухилявся від публічних коментарів стосовно підходу Болтона й наголошував, що “лівійська модель” буде використана тільки в тому разі, якщо не вдасться досягти угоди, повідомляє Укрінформ.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply