Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Одна з найбільших проблем безпеки

Автор:

|

Травень 28, 2018

|

Рубрика:

Одна з найбільших проблем безпеки

Таку характеристику дав Росії Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ у понеділок, 28 травня. За його словами, Північноатлантичний альянс буде протистояти цим викликам, поєднуючи політичний діалог і військове стримування.

Генсек НАТО також закликав Росію взяти на себе відповідальність за трагедію пасажирського літака рейсу MH17 на Донбасі. Адже падіння малазійського «Боїнга» стало прямим наслідком агресії Росії проти України. У цьому контексті Єнс Столтенберґ назвав «щораз більш напористу» Росію однією з найбільших проблем безпеки для країн НАТО. Москва втручається у демократичні процеси, несе відповідальність за кібератаки і показала, що готова використовувати військову силу проти сусіда.

Нагадаємо, що 24 травня Міжнародна слідча група на прес-конференції у голландському місті Утрехті оголосила – зенітна установка «Бук», з якої була запущена ракета, що збила в липні 2014 року над Донбасом пасажирський літак малайзійської авіакомпанії, перебувала на озброєнні 53-ї зенітної ракетної бригади російських збройних сил. Москва впродовж років, що минули після трагедії, яка забрала 298 людських життів, відкидає всі звинувачення.

Світлина: Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply