Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Одеса: суд спокійний, а влада хвилюється

Автор:

|

Квітень 27, 2016

|

Рубрика:

Одеса: суд спокійний, а влада хвилюється

MICT_n__16-04-27__04_Одеса

Міхеїл Саакашвілі попросив Президента України невідкладно, без зволікання ввести в Одесу бійців Національної гвардії та додаткові підрозділи поліції. Як голова Одеської обласної державної адміністрації він хвилюється з приводу можливих зіткнень на Куликовому полі 2 травня. Адже це день других роковин трагічних подій, під час яких у Будинку профспілок загинули десятки осіб. У відповідь Петро Порошенко доручив ввести в Одесу до тисячі правоохоронців для захисту громадського порядку.

А тим часом Одеський окружний адміністративний суд відмовився задовольнити позовні вимоги виконкому Одеської міськради про заборону проведення масових заходів на Куликовому полі в з 1 по 10 травня. Підстава суто формальна – громадські організації не повідомляли виконком про намір проводити заходи на Куликовому полі в цей період. А якщо нема заяв, значить нема що забороняти.

Між тим є офіційна інформація, що низка громадських організацій, в тому числі «Автомайдан-Одеса», планують у ці дні таки вийти на Куликове поле. То чи вдасться гарантувати громадський порядок і безпеку громадян?

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply