Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Обшуки в офісі «Укрзалізниці»

Автор:

|

Квітень 12, 2018

|

Рубрика:

Обшуки в офісі «Укрзалізниці»

Вони були здійснені правоохоронцями у четвер, 12 квітня. Спершу було офіційно повідомлено, що Генеральна прокуратура (ГПУ) спільно зі Службою безпеки України (СБУ) проводять слідчі дії у справі щодо зловживань.

Згодом речник ГПУ Андрій Лисенко на своїй сторінці у мережі Facebook уточнив, що обшуки відбуваються у справі про незаконне привласнення коштів, призначених на ремонт дизель-поїздів. що використовуються під час приміських перевезень. З цього приводу службовим особам вже вручили 14 підозр.

Досудовим слідством встановлено, що керівники «Дніпропетровського тепловозоремонтного заводу» за змовою з керівництвом регіональних філій «Львівська залізниця», «Південна залізниця» та за участі керівництва «Укрзалізниці» привласнили понад 70 млн грн. (майже $2,7 млн). Ремонту дизельних двигунів, як такого, не було, проте управлінці склали та видали низку неправдивих документів про нібито здійснену модернізацію цих двигунів. У подальшому зазначені 70 млн грн були переказані фіктивним підприємствам.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply