Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

Обшуки в одеській мерії

Автор:

|

Жовтень 23, 2017

|

Рубрика:

Обшуки в одеській мерії

Слідчі дії розпочалися вранці у понеділок, 23 жовтня, у кабінеті мера Одеси Геннадія Труханова, а також у нього вдома. За даними сайту «Думська», обшуки проводять детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ). Правда, спершу були розбіжності щодо причин такої уваги до керівника міста.

Аж в обідню пору НАБУ офіційно підтвердило факт обшуків у кабінеті та вдома у міського голови Геннадія Труханова. Вони здійснюються під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) у межах розслідування двох кримінальних проваджень, відкритих за фактами зловживання службовим становищем чиновниками Одеської міськради і підконтрольними їм приватними суб’єктами господарювання. Перше стосується можливого привласнення коштів міського бюджету шляхом завищення вартості робіт при реконструкції автодоріг. У другому йдеться про передачу майна комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Одеса» до статутного фонду однойменного товариства з обмеженою відповідальністю. На думку детективів, територіальна громада від таких дій зазнала збитків на суму понад 100 млн грн. (майже $ 3,8 млн).

Світлини: вгорі – мер Одеси Геннадій Труханов; внизу – детективи і спецпризначенці НАБУ після слідчих дій ідуть з мерії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply