Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Обшук на фірмі депутата «Опозиційного блоку»

Автор:

|

Вересень 25, 2016

|

Рубрика:

Обшук на фірмі депутата «Опозиційного блоку»

04_0925-2

Служба безпеки України (СБУ) провела 25 вересня обшуки в офісі компанії «Смарт-Холдинг», який пов’язаний з народним депутатом Вадимом Новинським. Про це повідомила низка інтернет-порталів, однак офіційного підтвердження наразі не отримано. Деякі видання вдаються до більш обтічних формулювань: «Невідомі особи у камуфляжній формі». При цьому, правда, вказують, що на одязі деяких з них є напис «СБУ». Інформаційні джерела посилаються на директора з правового забезпечення «Смарт-Холдингу» Ладу Кондуфорову.  З її слів, у постанові про обшук вказано іншу адресу, а спецслужби не пояснили, чому вони проводять обшук у вихідний день, адже такі слідчі дії за законом повинні проводитися у робочий час. Однак, хто б це не був, зламано двері офісу і непрохані «гості» переглядають документи.

Вадим Новинський – український підприємець-олігарх російського походження. Офіційно весь бізнес здійснює в Україні. Засновник фінансово-промислової групи «Смарт-Холдинг». Депутат Верховної ради України, член фракції політичної партії «Опозиційний блок».

Світлина архівна і дуже показова: Вадим Новинський  у центрі (з бородою), крайній праворуч – Петро Порошенко.

About Author

news

  • стас

    Поздно. Это не лучше, чем “никогда”. Три года не “обыскивали”, а тут “спохватились” в “свинячий голос”. Коррупция тотальная во всех структурах власти. Уже вижу “миллиардера” в руках у “честного” правосудия.