Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 25, 2020

Новини з адміністрації Президента України

Автор:

|

Жовтень 13, 2016

|

Рубрика:

Новини з адміністрації Президента України

1013___04-1

Петро Порошенко провів 13 жовтня телефонну розмову з Президентом Франції Франсуа Олландом. У розмові також взяв участь дипломатичний радник Канцлера Німеччини Крістоф Хойзген, який вибачився за відсутність Анґели Меркель з поважних причин. Глава Української держави поінформував про погіршення ситуації на Донбасі. Російські бойовики нарощують число обстрілів, в тому числі з використанням важкого озброєння. Окрім того, Москва блокує процес звільнення заручників, що є абсолютно неприпустимим. Співрозмовники погодилися щодо особливої важливості безпекового компоненту, який досі не виконала Росія і який має бути першочерговою частиною дорожньої карти у втіленні Мінських угод.

Петро Порошенко і Франсуа Олланд домовилися про продовження консультацій у Мінську на рівні дипломатичних радників глав держав Нормандського формату, після яких наступного тижня лідери України, Франції і Німеччини проведуть телефонну конференцію.

Цього ж дня Президент України провів зустріч з Головою ради директорів та виконавчим директором групи компаній «DP World» Султаном Ахмедом бін Салімом. Петро Порошенко зазначив, що українська влада робить усе від неї залежне аби заохотити іноземних інвесторів. З цією метою при Президентові України утворена Національна інвестиційна рада, приєднатися до якої Глава держави запросив Султана бін Саліма. Гість подякував за запрошення та відзначив велику зацікавленість у розвитку співпраці з нашою країною, що має величезний транспортний ресурс та значний людський потенціал. При цьому наголосив: «Ми дивимося на Україну як на державу, яка з’єднає нас з Європою. І тому ми хочемо тут працювати».

«DP World» є однією з найбільших у світі логістичних компаній – здійснює управління 77 логістичними терміналами та 50 суміжними компаніями у 40 країнах. Входить до урядового інвестиційного холдингу Об’єднаних Арабських Еміратів «Dubai World».

1013___04-2

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply