Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Новий ракурс катастрофи під Смоленськом

Автор:

|

Жовтень 28, 2016

|

Рубрика:

Новий ракурс катастрофи під Смоленськом

1028___10-1

Цього разу йдеться про електронне листування, що стосувалося організації візиту польських високопосадовців до Катині у 2010 році. А це сотні чи навіть тисячі електронних документів з того періоду. Про них повідомив міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський 28 жовтня на хвилях Третьої програми Польського радіо.

Відомо, що 7 квітня того року до Росії полетів прем’єр-міністр Дональд Туск, а 10 квітня –  делегація на чолі з президентом Польщі Лєхом Качинським. Документи про це були, але на паперових носіях. А зараз вдалося відкрити електронне листування і його зміст ретельно вивчають. А на це потрібен час. Згодом, найімовірніше, все це буде оприлюднено.

Вітольд Ващиковський з цього приводу заявив: «Я вивчаю ці документи з огляду на те, як готували з політичної точки зору увесь візит до Смоленська і у цьому питанні можна зробити однозначний висновок, що уряд Польщі грав разом із російським урядом на розділення цих візитів. Не хотів пустити до Смоленська світлої пам’яті Лєха Качинського, натомість штовхаючи його на 9 травня до Москви…».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply