Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 22, 2019

Новий очільник МЗС Німеччини вперше в Україні

Автор:

|

Березень 02, 2017

|

Рубрика:

Новий очільник МЗС Німеччини вперше в Україні

Міністр закордонних справ ФРН Зігмар Габріель, який в останні дні січня замінив на цій посаді Франка-Вальтера Штайнмайєра, прибуває до Києва. Як запланували сторони, 2 березня відбудеться його зустріч із прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Про це повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на пресову службу Кабінету міністрів України.

Водночас посольство Німеччини в Україні уточнило інформацію. Візит буде дводенним. Упродовж 2-3 березня Зігмар Габріель матиме політичні зустрічі із Президентом України Петром Порошенком, прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом та міністром закордонних справ Павлом Клімкіним.

Перемовини із представниками німецького МЗС завжди є важливими для України. ФРН відіграє вагому роль у «нормандському форматі». Нагадаємо, до нього, окрім цієї держави та нашої, ще входять Франції і Росія.

Зазначимо, донедавна Зігмар Габріель очолював Міністерство з економічних питань та енергетики Німеччини. А чудово обізнаного з проблемою російської агресії в Україні Франка-Вальтера Штайнмаєра нещодавно обрали президентом Німеччини.

Світлини: AFP, Social Networks.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...