Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

Новий фігурант у справі російського «Бука»-вбивці

Автор:

|

Грудень 08, 2017

|

Рубрика:

Новий фігурант у справі російського «Бука»-вбивці

Розслідувачі групи Bellingcat і російського журналу The Insider повідомили у п’ятницю, 8 грудня, що встановили особу людини, причетної до катастрофи малайзійського пасажирського літака Boeing MH17, збитого 17 липня 2014 року над Донбасом. Йдеться про військового з позивним «Дельфін», що присутній на записах перехоплених телефонних розмов. Тепер його названо – це генерал-полковник російської армії Микола Ткачов. Зараз він у запасі, але займає посаду головного інспектора Центрального військового округу Міністерства оборони Росії.

До такого висновку розслідувачі дійшли після порівняння голосу «Дельфіна» на аудіозаписі згаданих телефонних розмов і запису недавнього інтерв’ю, яке Bellingcat і The Insider взяли у Микола Ткачова. Незалежну експертизу провели два дослідні інститути – у американському Денвері і в Литві. Записи телефонних переговорів з голосом «Дельфіна» оприлюднила Служба безпеки України (СБУ) незабаром після катастрофи літака. Вони відбувалися, імовірно, незадовго до трагедії.

Нагадаємо, що у катастрофі літака Малайзійських авіаліній загинули всі 298 людей, що перебували на борту. Міжнародна слідча група прийшла до висновку, що Boeing збили з зенітно-ракетного комплексу «Бук». За версією слідства його доставили з Росії. Наразі не встановлено, чи був напад ініціативою російських військових, чи вони його лише координували.

Світлина DPA.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply