Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Нове фото російського «Бука»-вбивці

Автор:

|

Жовтень 19, 2017

|

Рубрика:

Нове фото російського «Бука»-вбивці

Міжнародна дослідницько-пошукова група Bellingcat оприлюднила ще одну фотографію російського зенітно-ракетного комплексу «Бук», з якого імовірно було збито малайзійський «Боїнг» над Донбасом. Світлину розміщено у четвер, 19 жовтня, у соціальній мережі Twitter.

У супровідних твітах пояснено, що фотографію зроблено 17 липня 2014 року, тобто – у день загибелі літака. Отримано її від міжнародної слідчої групи JIT, яку очолює головний прокурор Нідерландів Фред Вестербеке. Наголошено також, що це вже дев’ятий фото- і відеодоказ наявності російського «Бука» на сході України. До їх числа входять, зокрема, переконливі матеріали з Макіївки, Тореза, Сніжного, Донецька, Зугреза, відео «Paris Match» з Донецька.

Група Bellingcat обіцяє швидку появу статті на цю тему.

Нагадаємо, що жертвами катастрофи «Боїнга» компанії Malaysia Airlines, що прямував рейсом MH-17 з Амстердама в Куала-Лумпур тоді стали 298 пасажирів та членів екіпажу. Більшість загиблих були громадянами Нідерландів.

 

About Author

news

 • kotjatina1 .

  Може и тогда , а може и не . Може там , а може и не там …
  Хотя точно там , ну скорее всего там .
  Идиоты …

  • ВІКТОР

   Народ, который блуждает по Европе и ищет, что можно разрушить, уничтожить только ради развлечения». (People who roam across Europe in search of what to destroy and obliterate, only for the sake of gratification.) – Федор Достоевский о русских.

 • Виктор

  Внатуре идиоты, а не белингкет…..