Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 23, 2018

Нова версія убивства бойовика Гіві – помста!

Автор:

|

Лютий 09, 2017

|

Рубрика:

Нова версія убивства бойовика Гіві – помста!

Ця новина швидко поширилася Інтернет-ресурсами. А першоджерелом інформації стала російська «Нова газета», які називають опозиційною. Як написано на її сайті 9 лютого, до редакції звернувся громадянин Росії Ігор Мильцев. Він відрекомендувався як доброволець з позивним Француз». Сказав, що входив до підрозділу «Сомалі», командиром якого був Михайло Толстих (прізвисько «Гіві»). І повідомив деякі подробиці щодо його убивства.

Зі слів Ігоря Мильцева стає зрозумілим, що вбивство вчинили з помсти. Батальйон «Сомалі» брав участь у недавніх важких боях під Авдіївкою. Ініціативою від початку володіли українські армійці. Пропаганда так званої «ДНР» повідомляла, що Гіві отримав поранення на полі бою. Однак «Француз» твердить, що командир, побоюючись за своє життя, відійшов від позицій і вистрілив собі в ногу: «Він думав, що ніхто цього не помітить, але ми помітили. Далі його забрали чергові лікарі на госпіталь». А потім, вже з Донецька, Михайло Толстих дав наказ накрити позиції своїх підлеглих артвогнем, вважаючи, що живих там вже немає.

Ігор Мильцев також твердить, що після замаху на Арсенія Павлова (прізвисько «Моторола»), командир «Сомалі» вивіз сім’ю у Придністров’я і сам планував туди виїхати, але не встиг. Як повідомляє сайт «Нова газета», у статусі «Француза» у мережі «Вконтакте» незабаром після замаху на Гіві з’явився запис: «Собаці собача смерть! Гіві, це тобі за пацанів, загиблих під Авдіївкою! ЗАХАРЧЕНКО, ТИ НАСТУПНИЙ!»

На світлині з «Нової газети» – Ігор Мильцев.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...