Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 23, 2018

Нова спроба посварити поляків з українцями

Автор:

|

Лютий 08, 2017

|

Рубрика:

Нова спроба посварити поляків з українцями

Вона сталася у Львові 8 лютого. На паркані, що оточує комплекс споруд Генерального консульства Польщі, невстановлені наразі особи залишили не надто виразний напис «Наша земля-1». Окрім того, на самій будівлі є плями червоного кольору. Найімовірніше, зловмисники жбурнули якісь місткості з фарбою через огорожу.

Низка інтернет-порталів з невідомих причин спробувала роздмухати цей, безперечно, прикрий інцидент до рівня сенсації. У текстах використано вислови на кшталт «глумління над Генконсульством Польщі». Хоча стан справ і тенденції проявів антиукраїнських настроїв у Польщі та антипольських в Україні потребують спокійних і виважених підходів. Безперечно, у першу чергу повинна розглядатися версія третьої сторони, що зацікавлена посварити поляків з українцями. Але водночас не виключені й прояви самодіяльності юних радикалів, що начиталися «сенсаційних» повідомлень в Інтернеті й закортіло їм «прославитися».

Сподіваємося, що слідчо-оперативна група, що прибула на місце подій, зуміє пролити світло на виконавців цієї хуліганської акції. Міністерство закордонних справ України рішуче засудило акт вандалізму щодо Генконсульства Польщі у Львові.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...