Новини для українців всього свту

Friday, May. 29, 2020

Нова хвиля анти-Brexit накриває Великобританію

Автор:

|

Березень 22, 2019

|

Рубрика:

Нова хвиля анти-Brexit накриває Великобританію

На офіційному веб-сайті британського парламенту понад два мільйони осіб підписали петицію з проханням до британського уряду скасувати Brexit. Про це інформує BBC.

“Петиція, що закликає прем’єрку Терезу Мей припинити Brexit шляхом скасування статті 50, набрала понад два мільйони підписів”, – йдеться у повідомленні. У британському уряді зазначають, що прем’єрка “багато разів казала, що вона не розглядає можливість скасування статті 50”. Речник Мей додав: “Голова уряду давно чітко заявляє, що відмова від результату референдуму стане провалом демократії та невдачею, яку вона не хоче допускати”.

Відкликання статті 50 стало трендом серед користувачів Twitter. Комітет петицій повідомив, що на підтримку петиції в певний момент надходило майже 2000 підписів протягом хвилини. Як зазначається, петиція про другий референдум щодо виходу з ЄС у червні 2016 року набрала понад чотири мільйони підписів та обговорювалася у парламенті. Але тисячі підписів згодом були видалені через те, що вони були зроблені ботами.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply