Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 22, 2018

Нова хвороба у Кремлі – шпигуноманія

Автор:

|

Липень 18, 2016

|

Рубрика:

Нова хвороба у Кремлі – шпигуноманія

OBCE-foto

Російська Федеральна служба безпеки (ФСБ) повідомила про затримання в Росії агента Служби безпеки України. Відомство стверджує, що він називається Артемом Шестаковим і працював перекладачем в моніторинговій місії ОБСЄ в Україні. Йому врешті дозволили повернутися в Україну, але в’їзд до Росії тепер буде закритий.

ФСБ звинувачує Артема Шестакова в зборі політичної, соціально-економічної і військової інформації в самопроголошеній Луганській Народній Республіці. Доступ до інформації був для нього відкритий завдяки роботі в ОБСЄ, впевнені у російському відомстві. Інформаційні агенції 18 липня найчастіше цитують ось цей фрагмент повідомлення, оприлюдненого ФСБ: «Зокрема, він повідомляв про пересування військової техніки і особового складу, географічні координати місць дислокації підрозділів народної міліції, номери телефонів командирів».

До роботи в складі місії ОБСЄ залучено чимало громадян України. То що, за логікою російської спецслужби, усі вони шпигуни? Хоча, якщо Артем Шестаков справді передавав українській розвідці дані про пересування військової техніки і особового складу терористів, географічні координати місць дислокації їхніх підрозділів і тому подібне, то ніякий він не шпигун, а справжній патріот України!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...