Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 16, 2018

Нова Дума Росії думатиме по-старому

Автор:

|

Вересень 20, 2016

|

Рубрика:

Нова Дума Росії думатиме по-старому

03_0920-1

Хоча голоси росіян на недільних виборах ще остаточно не підраховані, 20 вересня інтернет-портали почали публікувати ґрунтовні висновки політологів. Фактично, вони мали на це право після того, як російський Центрвиборчком підрахував 99% голосів. Тобто, суттєвим чином нічого вже змінитися не може. Загалом усі прогнози, як і очікувалося, збулися. Не справдилися лише не позбавлені оптимізму соціологічні дослідження, які твердили про відчутну втрату довіри до пропутінської «Єдиної Росії». Правляча партія знову матиме у Держдумі Російської Федерації переважну більшість. За попередніми даними у неї приблизно 340 депутатських мандатів, що становить конституційну більшість з вагомим запасом голосів. Як і передбачалося, прохідний бар’єр вдалося подолати ще трьом партіям – комуністам, ліберальним демократам Володимира Жириновського і «Справедливій Росії». Таким чином знову ж таки прогнозовано не потрапили до Думи опозиційні партії. Тобто, буде вона, як і нинішня, зразково і завжди слухняною щодо політики кремлівського режиму.

Не помилилися й ті, хто запевняв, що більшості росіян з правом голосу ці вибори абсолютно не цікаві. Явка становила 47,8%. Як твердять експерти, дисципліновано прийшли вкинути бюлетені, здебільшого, активні телеглядачі. Ті, хто постійно перебуває у зоні впливу офіційної пропаганди і вірить Володимиру Путіну, щоб той не вчинив.

Не зважаючи на вимоги офіційного Києва, протести авторитетних міжнародних організацій та відомих політиків світу, голосування відбулося і в окупованому Криму. З цього приводу  вже пролунало чимало заяв про невизнання результати виборів на півострові. Дуже виразно висловився очільник моніторингового комітету ПАРЄ Штефан Шенах, який сказав, що «не приймає вибори», адже міжнародні спостерігачі не бачили, як вони відбувалися. Тим часом українці схильні вважати, що незаконне проведення виборів на окупованій території їх Батьківщини автоматично позбавляє легітимності усю новообрану Думу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...