Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 29, 2020

«Нормандський формат» і російська деструктивність

Автор:

|

Квітень 07, 2018

|

Рубрика:

«Нормандський формат» і російська деструктивність

У суботу, 7 квітня, інтернет-видання «Deutsche Welle» розповідає про умови, на яких Україна готова до зустрічі міністрів закордонних справ країн «Нормандської четвірки». Це – питання безпеки, звільнення полонених і розміщення миротворців на контрольованій наразі проросійськиими сепаратистами території Донбасу.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін напередодні ввечері сказав, що спершу буде радитися з очільниками зовнішньополітичних відомств Франції та Німеччини: «…Зустрінемося втрьох або переговоримо по телефону, потім подивимося, з чим виходимо на Росію. Я сказав і своєму французькому колезі, і німецькому: якщо включаємо ці три питання до порядку денного «нормандської зустрічі» – збираємося вчотирьох».

Раніше ЗМІ повідомляли, що в травні у німецькому Аахені може відбутися саміт лідерів ФРН, Франції та України. Попередня зустріч «нормандської четвірки» на рівні міністрів закордонних справ відбулася у Мінську ще 29 листопада 2016 року. Павло Клімкін тоді заявив, що прогресу в узгодженні «дорожньої карти» імплементації Мінських угод не вдалося досягти через позицію Росії.

Світлина: Павло Клімкін.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply