Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 16, 2018

Нормандська четвірка хоче зустрітися на початку липня

Автор:

|

Червень 20, 2016

|

Рубрика:

Нормандська четвірка хоче зустрітися на початку липня

4-ka_1

Про це стало відомо 20 червня. Йдеться про перемовини на найвищому рівні. Час для зустрічі Петра Порошенка, Ангели Меркель, Франсуа Олланда і Володимира Путіна обрано не випадково. Вона повинна відбутися перед Варшавським саммітом НАТО, щоб понизити градус напруженості на ньому. А оскільки відомо, що лідери країн-членів Північноатлантичного альянсу зберуться 8-9 липня, це означає, що засідання Нормандської четвірки слід чекати буквально у перший числах липня.

Очікуються також більш жорстка позиція німецької канцлери. Як наголошує видання Stuttgarter Zeitung, Ангела Меркель останнім часом жорстко вказала на відсутність прогресу в реалізації Мінських угод. Очевидно, вона буде його домагатися.

Тим часом Петро Дорошенко і Франсуа Олланд побачаться раніше. На вівторок, 21 червня, заплановано робочий візит президента України до Франції Там він зустрінеться не лише з президентом республіки, а й з головою Національних зборів Франції і головою Сенату. До речі, того ж дня на Євро-2016 відбудеться матч збірних України та Польщі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...