Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 6, 2020

Німецький парламент говорив про Україну

Автор:

|

Травень 19, 2017

|

Рубрика:

Німецький парламент говорив про Україну

У п’ятницю, 19 травня, Бундестаг обговорював проект резолюції «Історична відповідальність Німеччини перед Україною». Депутат від фракції «Зелених» Марілуіза Бек заявила: «Німеччина повинна визнати свою історичну відповідальність перед Україною за злочини, вчинені нацистами на території цієї країни. Нашою відповідальністю сьогодні повинна бути активна підтримка незалежної України та її суспільства в їх зусиллях по встановленню демократії, правової держави і забезпечення економічного розвитку».

У виступі наголошено, що Німеччина несе відповідальність не тільки перед Росією, як багато хто воліє говорити, а й перед іншими країнами – колишніми республіками СРСР, що були окуповані. Марілуіза Бек також вітала дружин українських в’язнів, утримуваних на окупованій території Донбасу, які перебували під час дебатів у залі.

Депутати різних фракцій приводили історичні дані про число загиблих на території України громадян, про вивезених до Німеччини робітників (2/3 всіх громадян колишнього СРСР, вивезених до Німеччини, були з України).

Світлина: Марілуіза Бек.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply