Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

Німецький хірург оперує дітей у Львові

Автор:

|

Червень 17, 2017

|

Рубрика:

Німецький хірург оперує дітей у Львові

Як розповідає 17 червня сайт «Deutsche Welle», це вже восьмий приїзд лікаря Клауса Екснера. Відомий пластичний хірург з Франкфурта-на-Майні планує безоплатно допомогти майже сотні маленьких українських пацієнтів.

Під час своїх візитів Клаус Екснер постійно поповнює свій запас українських слів і під час прийому впевнено промовляє: «Добрий день», «Відкрий очі», «Закрий», «Покажи…». Щоб потрапити до нього на прийом, люди з своїми проблемами приїжджають з різних міст України. Записуються завчасно, за місяць. Але потрапити на консультацію вдається не всім.  Німецький хірург буває у Львові лише двічі на рік. Він пояснює, що відбирає лише найважчі випадки, а також дітей з малозабезпечених сімей. З такою ж метою їздить у Південну Америку, Африку, Азію…

До Львова Клаус Екснер вперше приїхав ще 2012 року на прохання брата, у межах благодійної ініціативи німецьких уболівальників «Big Shoe», пов’язаної з проведенням Євро-2о12. Відтоді дав понад три сотні консультацій та прооперував 130 хворих. Часто кличе на допомогу колег з Німеччини. Цього разу приїхав з дружиною. Б’янка Байкан-Екснер – також пластичний хірург, 15 років займається гуманітарною допомогою. Взяли з собою і півторарічну донечку.

Керівник опіковим відділенням восьмої лікарні Львова Василь Савчин, на запрошення якого і приїхав Клаус Екснер, каже, що спостерігати за його роботою – це вже досвід.

Світлина DW.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply