Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 24, 2020

Німецький бізнес готовий іти в Україну

Автор:

|

Жовтень 11, 2016

|

Рубрика:

Німецький бізнес готовий іти в Україну

1011___05-1

Німецькі компанії пильно стежать за перетвореннями в Україні й позитивно їх оцінюють. Однак більшість з них ще вагається. Адже є й перепони, що гальмують двосторонню співпрацю. 11 жовтня сайт «Deutsche Welle» повідомив, що у Києві відбувся українсько-німецький бізнес форум, покликаний таку співпрацю пожвавити. У ньому взяли участь до півтисячі учасників. У їх числі й представники таких всесвітньовідомих німецьких компаній, як Siemens, BASF, Metro, Leoni, Kromberg & Schubert, Knauf, HeidelbergCement. Всі вони не один рік присутні в Україні і знають, що працювати на цьому ринку надзвичайно складно.

Член правління німецької компанії CLAAS, яка випускає та продає сільськогосподарську техніку, Берн Людевіг сказав у бесіді з кореспондентом: «Ця країна потребує змін, тут є ще багато проблем, але водночас, на відміну від Центральної Азії, куди всі намагаються перемістити виробництво, в Україні є розвинені потужні порти та транспортна інфраструктура. Тож великі європейські концерни можуть інвестувати сюди».  Компанія пана Людевіга, попри дворічний економічний спад через конфлікт на сході України, не збирається йти з України. Навпаки, має має намір наростити фінансові показники., Генеральний директор виробника будівельних матеріалів HeidelbergCement Сільвіо Тідо розповів, що у його компанії основні виробничі потужності були розташовані саме на сході України. Отож збройний конфлікт на Донбасі завдав чималих втрат бізнесу. Але HeidelbergCement залишається в Україні й сподівається за два роки надолужити втрачене. Отож, є сподівання, що позитивний досвід тих, хто вже працює в Україні, стане прикладом для інших інвесторів з Німеччини.

На світлині: Один з таких прикладів – товариства з обмеженою відповідальністю «СЕ Борднетце-Україна» в Тернопільській області, яке відвідав Президент України Петро Порошенко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply