Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Німецько-український рік мов стартував у Києві

Автор:

|

Вересень 09, 2017

|

Рубрика:

Німецько-український рік мов стартував у Києві

Цей масштабний проект приурочений до 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між ФРН і Україною. А розпочався він у суботу, 9 вересня, дводенним фестивалем на Контрактовій площі у столиці Україні.

Проект організовано зовнішньополітичними відомствами двох країн і Гете-Інститутом. Під час фестивалю відбуваються концерти німецьких і українських груп, авторські читання та театральні вистави. Крім того, відвідувачі отримують можливість скуштувати страви німецької кухні, а також взяти участь у кулінарних майстер-класах.

Впродовж найближчих 12 місяців відбудуться численні заходи, спрямовані на підвищення інтересу до вивчення німецької мови в Україні і української мови в Німеччині. Крім того, передбачається активізувати діалог між літературними спільнотами двох країн. Влітку 2018 року відбудеться освітній конгрес.

Рішення про проведення Німецько-українського року мов, приуроченого до 25-річчя встановлення дипломатичних відносин, було прийнято в 2016 році міністрами закордонних справ ФРН і України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply