Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

Німецькі автомобілі стануть французькими?

Автор:

|

Лютий 14, 2017

|

Рубрика:

Німецькі автомобілі стануть французькими?

Сьогодні, 14 лютого, за неофіційними даними, з’явилась інформація про можливу купівлю німецької автофірми «Opel», яка не має прибутків ще з минулого століття (1999 року). Потенційним покупцем підприємства може стати французький концерн PSA Peugeot Citroën. Про це повідомляє «AFP» з посиланням на одного із представників концерну.

Як виявилось – між компаніями вже є попередні домовленості. Однак переговори досі тривають та, за різними даними, угода буде підписана десь протягом кількох тижнів, передає слова прихованого джерела агентство «Bloomberg».

Додамо, «Opel» – європейський бізнес американської «General Motors» (GM). У німецькій автофірмі очікували, що зможуть нарешті отримати прибуток за результатами 2016 року, – саме для цього в компанії зробили радикальну реорганізацію. Зрештою баланс все одно вийшов негативним, що позначилося на рахунку основного концерну.

Зазначимо, минулорічні втрати GM на європейському ринку становили $257 млн. Як зазначив глава фірми «Opel», серед причин цього – падіння британської валюти та BREXIT.

Світлини: Reuters, Top Gear.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply