Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Німеччина готова приймати турецьких дисидентів

Автор:

|

Листопад 09, 2016

|

Рубрика:

Німеччина готова приймати турецьких дисидентів

1109___04-2

Про це сайт «Deutsche Welle» повідомляє 9 листопада з посиланням на міністерство закордонних справ (МЗС) ФРН. Статс-секретар при МЗС країни соціал-демократ Міхаель Рот (Michael Roth) заявив через газету Die Welt, що його батьківщина «відкрита для всіх переслідуваних за політичними мотивами». Федеральний уряд з солідарності встане на захист тих, хто критично налаштований до режиму президента Реджепа Таїпа Ердогана.

Міхаель Рот  звернувся до турецької громадськості з такими словами: «Ви можете подати прохання про надання притулку в Німеччині. Це, безперечно, поширюється не тільки на журналістів». Офіційна Анкара на такий крок прореагувала різко негативно. Турецький міністр закордонних справ Мевлют Чавушоглу навіть назвав Німеччину країною, яка найактивніше підтримує «терористів» з Туреччини.

Врешті різкість щораз більш властива відносинам між двома країнами. Особливо після арештів турецьких журналістів та опозиційних політиків. У цій же тональності висловився і Міхаель Рот: «Те, що відбувається у Туреччині, не має нічого спільного з нашим уявленням про європейські цінності, правову державу, демократію та свободу преси. Тому наша відповідь турецькому уряду однозначна: так не піде!».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply