Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 21, 2020

Незбагненний хід Кремля у Мінську

Автор:

|

Жовтень 26, 2016

|

Рубрика:

Незбагненний хід Кремля у Мінську

1026___08-1

У середу, 26 березня у білоруській столиці відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи. І основною новиною звідти став досі ніким не пояснений вчинок представника Росії Бориса Гризлова, який достроково покинув перемовини. Він спустився на перший поверх «Президент готелю» і мовчки пройшов повз журналістів до виходу. Однак, попри це, контактна група продовжила роботу.

Однією з причин такого кроку може бути жорстка позиція України. А оскільки ця жорсткість є абсолютно справедливою і вмотивовано, знайти контраргументи практично неможливо. Коротко викладемо основні пункти українських вимог. Весь комплекс Мінських угод слід розглядати як єдиний пакет документів. Ця позиція зафіксована на недавній зустрічі «Нормандської четвірки» у Берліні. Усі підписанти зобов’язані виконувати взяті на себе зобов’язання. У тому числі щодо лінії розмежування станом на 19 вересня 2014 року. Тому Дебальцеве повинно бути повернуте під контроль України, адже це місто захоплене бойовиками всупереч Мінським домовленостями. На непідконтрольній Києву території, де перебуває 40-тисячне угруповання іноземних військ і величезна кількість озброєнь, проведення виборів категорично неможливе. Повинні бути скасовані результати місцевих псевдовиборів та фейкові квазідержавні структури у так званих «ДНР» і «ЛНР».

Цього ж дня Міністр закордонних справ Республіки Білорусь Володимир Макей провів зустріч з другим Президентом України Леонідом Кучмою, який прибув до Білорусі для участі в переговорах Тристоронньої контактної групи. Відбувся обмін думками про хід переговорного процесу.

На світлині: представник України у Тристоронній контактній групі Леонід Кучма.

About Author

news

 • Николай Родионов

  Как-то странно.
  Они требуют отмены незаконных выборов, которые нигде не признаются, т.е. нет юридического акта об их проведении. Как можно отменить то, чего нет?
  По поводу оружие и 40 тыс. армии тоже все очень интересно. Среди них есть большой процент жителей Донбасса (война же не гражданская), которые, естественно, никуда уезжать не будут. Часть оружия также может быть в свое время отжатой у горе-вояк ВСУ и его вывоз в Россию вызывает сомнения.
  В общем, это бред и бутафория. И поток гробов с Донбасса будет продолжаться еще очень долго.

  • Pavlo Maksymov

   “Дивно” – це тільки з вашої кацапсько-ватної точки зору. Продовжуйте в тому ж дусі – будете отримувати гроби далі в геометричній прогресії, у вас баби ще народять, вірно?