Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 27, 2020

Незалежні експерти про катастрофу рейсу MH17

Автор:

|

Квітень 04, 2018

|

Рубрика:

Незалежні експерти про катастрофу рейсу MH17

Про нові висновки, зроблені у перебігу розслідування цієї трагедії, розповідають у середу, 4 квітня, інтернет-видання України. Цього разу йдеться про зображення з радарів, які Росія передала Міжнародній слідчій групі (JIT) з розслідування катастрофи малазійського «Боїнга» у небі над Донбасом.

Отримані матеріали взялися дослідити два незалежні експерти. Вони прийшли до висновку, що радіолокаційна станція у російському Усть-Донецьку не могла зафіксувати ракету «Бук» з об’єктивних причин: «Через те, що швидкість ракети набагато вища, ніж швидкість цивільної авіації, налаштування цивільної радіолокаційної станції такі, що настільки швидкісні об’єкти зазвичай не видно на радарних зображеннях». Але водночас російські радари не зафіксували жодного іншого літака поблизу MH17!  Це начисто відкидає кремлівську версію про те, що пасажирський лайнер був атакований українськими військовим літаком! Тобто, саме Росії, найімовірніше, доведеться відповідати перед міжнародним судом.

Нагадаємо,що «Боїнг-777» авіакомпанії «Малайзійські авіалінії» рейсу MH17 із Амстердама до Куала-Лумпура був збитий у небі над Донецькою областю з окупованої проросійськими бойовиками території, Загинули всі 298 людей, які були на борту. Спільна слідча група дійшла висновку, що пасажирський літак був збитий установкою «Бук», доставленою з Росії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply