Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 19, 2020

Несподівана заява Анґели Меркель про Донбас

Автор:

|

Жовтень 20, 2016

|

Рубрика:

Несподівана заява Анґели Меркель про Донбас

1020___08-1

Вона стосується скерування у регіон збройної місії ОБСЄ. Свого часу до цієї ідеї української сторони  у Кремлі поставилися негативно. Тепер, начебто, погодилися. Аж раптом почулися сумніви у пріоритетності цієї теми з уст федерального канцлера Німеччини. 20 жовтня Анґела Меркель виступила на прес-конференції за підсумками зустрічі «нормандської четвірки» у Берліні. І сказала дослівно таке: «Ми говорили про те, щоб спостерігачі ОБСЄ отримали доступ до всіх регіонів аж до кордону, російський президент вказував на це, і в деяких випадках цей доступ ускладнений. Крім того, як вже було сказано, якщо готується виборчий процес, якщо існує закон про вибори, то можна говорити і про місію ОБСЄ, в тому числі про озброєні частини. Але зараз це не є нагальним питанням».

Некоректним буде сумніватися у компетентності настільки досвідченого політика. Але складається враження, що пані федеральний канцлер ще досі має ілюзії щодо рівня порядності політичного керівництва Росії. Бо якщо створенням такої поліцейської місії не зайнятися невідкладно, то потім знайдеться безліч причин цю справу відкласти. Можливо, саме на це й розраховує Володимир Путін, якщо так легко погодився на те, що донедавна заперечував.

Анґела Меркель також повідомила, що на зустрічі йшлося про зони перемир’я і про те, як зробити, щоб цього перемир’я усі дотримувалися, а також про виборче законодавство та баланс безпекової й політичної складових.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply